OBIEKTY ZARZĄDZANE

TELEFONY ALARMOWE

O FIRMIE

OFERTA

KONTAKT

Głównym obszarem działalności Spółki Administrator 24 Sp. z o.o. jest rynek nieruchomości. Zajmujemy się świadczeniem usług zarządzania i administrowania nieruchomościami zapewniając profesjonalną i kompleksową obsługę nieruchomości.

 

Firma Administrator 24 Sp. z o.o. jest prężnie działającym przedsiębiorstwem. Doświadczenie naszego zespołu kształtowane w renomowanych polskich i zagranicznych firmach pozwala na równie skuteczne zarządzanie lub administrowanie kameralnymi apartamentowcami jak i dużymi osiedlami mieszkalnymi zawierającymi kilkaset lokali.Doceniając specyfikę zarządzania nieruchomościami, w której to niezwykle ważna jest szybka odpowiedź na potrzeby klientów, w kontakcie z obecnymi i przyszłymi klientami stawiamy na bezpośredni kontakt zarówno poprzez nowoczesne sposoby komunikacji jaki i kontakt osobisty.

 

Nasze usługi zapewniają rzetelne realizowanie celów określonych przez naszych klientów, a także wszechstronne doradztwo w sprawach związanych z obsługą nieruchomości. W dbałości o klienta, zawsze staramy się aby nasza oferta kompleksowo spełniała oczekiwania i była pod każdym względem dopasowana do potrzeb. Wszystkie usługi wykonywane są zgodnie z zasadami wynikającymi z przepisów prawa, a w swoich działaniach zawsze przestrzegamy zasad zawartych w Kodeksie Etyki Zawodowej, Standardach Zawodowych Zarządców Nieruchomości, a w szczególności kierujemy się zasadą ochrony interesów naszych klientów oraz odpowiedzialnością za wykonywaną pracę.

 

 

© COPYRIGHT 2016 ADMINISTRATOR 24 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

KREACJA: FORMACJA.PL

STREFA KLIENTA

KONTAKT

>  721 00 88 88,  721 00 77 77

> ul. Zwycięzców 43/16, 03-937 Warszawa